День знань

2018 рік

Дорогі юні друзі!

Шановні вчителі, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!

У житті кожної людини є миттєвості, на які вона чекає з особливим хвилюванням. Одна з них – початок нового навчального року. Це день, із якого починається дорога в майбутнє, вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Цього року вперше сядуть за шкільні парти навчальних закладів району і помандрують в країну знань 322 першокласники, які будуть навчатися в умовах Нової української школи, за новими державними стандартами, адже  Україна продовжує  втілювати  реформи в галузі освіти, які спрямовані на досягнення європейського рівня знань. Віднині для першокласників все буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю Вам бути розумними, активними і не боятися труднощів.

Цьогорічний перший дзвоник сповістить випускникам про початок фінішної прямої в  самостійне життя. Бажаю Вам бути сильними та успішними людьми.

Звертаюсь до вас, шановні  педагоги, освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар'єри і гідного життя. Від того, які знання здобудуть ваші учні, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни. І саме від Вас залежить  проведення реформування освітньої галузі.

Нехай поруч з вами завжди будуть надійні колеги і старанні  учні. Натхнення Вам, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Нехай цьогорічний першовересень буде мирним,сонячним і несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом! З Днем знань!

Із повагою

голова райдержадміністрації

2017 рік

Дорогі діти,  шановні педагоги, дорогі учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

У цей день хочеться особливо теплими словами привітати 271 першокласника, які сядуть за шкільні  парти в навчальних закладах району. Для Вас все буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель, перша сходинка до знань, якi, як той компас, допоможуть вам орієнтуватися в  океані життя. Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях.

Дорогі одинадцятикласники! Цей останній  навчальний рік  для Вас дуже відповідальний.  Адже це рік напруженої праці на шляху до дорослого самостійного життя. Олександр Довженко колись сказав: «Лише велика мета породжує великий характер». Бажаю Вам стати   сильними та успішними людьми.

Бажаю усім школярам, студентам  підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Хай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова вітання та подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій і мир  у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Із повагою -

голова районної