Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День знань

 

                    

     Дорогі діти,  шановні педагоги, дорогі учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

 

    У цей день хочеться особливо теплими словами привітати 271 першокласника, які сядуть за шкільні  парти в навчальних закладах району. Для Вас все буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель, перша сходинка до знань, якi, як той компас, допоможуть вам орієнтуватися в  океані життя. Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях.

    Дорогі одинадцятикласники! Цей останній  навчальний рік  для Вас дуже відповідальний.  Адже це рік напруженої праці на шляху до дорослого самостійного життя. Олександр Довженко колись сказав: «Лише велика мета породжує великий характер». Бажаю Вам стати   сильними та успішними людьми.

    Бажаю усім школярам, студентам  підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Хай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

    Найщиріші слова вітання та подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

    Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій і мир  у кожну школу, кожну родину!

    Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

 

Із повагою -

голова районної

державної адміністрації                                      

С. М.  Джоболда