День журналіста

Щиро вітаю  Всіх журналістів та колективи газет «Світлий шлях», «Наше слово», «Родина», редакцію районного радіомовлення з професійним святом – Днем журналістики!

Важко перелічити всі грані та оцінити важливість обраної вами справи, виміряти вплив засобів масової інформації на різні сторони суспільного життя.

Саме ви, представники друкованих та електронних ЗМІ, щодня оперативно й об’єктивно інформуєте співвітчизників про головне у соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави й рідного краю зокрема, про важливі знакові події у всьому світі.

Слово журналіста  вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, незаангажованих поглядів, цікавих фактів, сміливих нових проектів на ниві журналістики.

Хай будуть гострими Ваші пера, зваженими думки, переконливим журналістське слово.

Із повагою, -

голова районної