Шановні землевпорядники Чорнобаївщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ви покликані охороняти,  берегти і розумно ним розпоряджатися.

Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин стосуються інтересів чи не кожної української родини. Саме від ваших дій, рішень, відповідального ставлення до роботи  залежить їхній душевний спокій, віра у справедливість, добробут.

Хочу щиро подякувати працівникам відділу Держгеокадастру  у Чорнобаївському районі, землевпорядникам органів місцевого самоврядування, землевпорядним організаціям та пенсіонерам землевпорядної галузі району за сумлінну роботу і  професіоналізм.

Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і фахову підготовку у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

Від щирого серця бажаю  впевненості у завтрашньому дні,   нових творчих успіхів, весняного настрою, міцного здоров’я, добра й благополуччя вам і вашим родинам.

Із повагою –

голова районної