День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Служіння Україні і готовність самовіддано її захищати Ви зробили справою свого життя, успадкувавши найкращі риси багатьох поколінь, які своїм корінням сягають часів древньої Київської Русі. Українці завжди вважали святим обов’язком боронити батьківську віру, відважно захищати землю своїх славних предків.

Цього дня ми вшановуємо військовослужбовців та ветеранів збройних сил України, учасників АТО, які стояли і стоятимуть  пліч-о-пліч на захисті своєї держави, передаючи майбутнім  поколінням свій життєвий і військовий  досвід, який став неоціненним прикладом вірного і гідного служіння Батьківщині.  Особливо  в період військового протистояння російським окупаційним військам на Сході країни

Сьогодні, як ніколи, ми впевнені, що свята справа захисту української держави знаходиться в міцних руках сучасного покоління, професіоналів української армії: офіцерів, рядових та інших військовослужбовців Збройних Сил, серед яких і наші земляки, які несуть небезпечну службу з ризиком  для життя,  захищаючи її незалежність та зміцнюючи міжнародний авторитет України.

Сердечно вітаю Вас, з Днем новонародженої української армії – святом мужності і честі! Його відзначення на державному рівні - це данина шани українським військовим, які гідно служать своєму народові.

Щиро бажаю нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, вашим сім’ям, близьким і друзям міцного здоров’я, добра, злагоди й достатку, а головне – мирного неба над Україною!

Із повагою –

голова районної   державної