День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Чорнобаївщини!                                                                     2018 р.

15 лютого в Україні відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З глибокою шаною звертаюсь до наших земляків, які  несли військову службу в «гарячих точках» у різних країнах світу, до всіх тих, кому довелося пройти вогняними дорогами в мирний час. Нелегка і відповідальна місія випала на ваші плечі, та ви до кінця виконали свій громадянський і військовий обов`язок.

І сьогодні воїни - «афганці» не втрачають бойового братства, займають активну життєву позицію, спрямовану на розвиток рідного краю.

Ви є для усіх прикладом мужності та відваги. Війна в Афганістані стала іспитом і для тих, хто служив там, і для родин, які чекали на їх повернення.

Ми   низько схиляємо голови перед світлою пам`яттю загиблих та глибоко сумуємо разом з їх рідними і близькими.

Щиро дякую  ветеранам трагічної афганської війни, воїнам миротворцям та всім захисникам нашої держави за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі. Зичу всім міцного здоров`я, сили духу, щастя, добра, миру, оптимізму і наснаги.

Із повагою –

голова районної державної адміністрації