День волонтера

Шановні волонтери Чорнобаївщини!

Щиро і сердечно вітаю вас із  Міжнародним днем волонтера!

Сьогодні, як ніколи глибоко і гостро, наша країна і наші земляки відчувають силу і значення волонтерських місій. На Вас чекають, на Вас сподіваються, Вам довіряють І це заслуговує дуже великої поваги!

Вже четвертий рік поспіль, відкинувши власні інтереси й проблеми, волонтери Чорнобаївщини поспішають на допомогу військовим на Сході.

Ви допомагаєте нашим захисникам вистояти, стримувати ворога, ефективно виконувати бойові завдання. Більше того, можна з упевненістю сказати, що без вас  наша держава не мала б такої сильної армії. Адже саме єдність волонтерів демонструє усім, що таке Україна, її сила, братерство, патріотизм та відданість.

Завдяки людським якостям волонтерів - безкорисливо приходити на допомогу іншим, у цьому світі не зникає добро. В усі часи благодійність була, є і буде  найбільшим виявом гуманності,  найвищою людською чеснотою.

Дорогі волонтери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята! Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.

Із повагою –

голова районної   державної