День соціального працівника

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Відзначення цього дня  – справедлива шана держави і вдячність людей за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу іншим. Ви повинні завжди бути на вістрі часу, знати настрої людей, допомагати  їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації вир, сприймати чиїсь проблеми і біди, як свої власні, пропустити їх через серце, прийти на допомогу, зігріти добрим словом.

Напередодні вашого професійного свята хочу всім вам щиро подякувати за нелегку, подвижницьку працю, за щирість душі, за те, що працюєте з людьми і для  людей району.

Переконаний, що вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі покращення соціального захисту тих, хто його потребує

Сердечно бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Із повагою –

голова районної