Шановні жителі Чорнобаївщини!

2018 р.

Шановні земляки!

22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки – навіки вкарбувався в нашу історію великим державним святом – Днем Соборності України.

Прийміть щирі вітання з цієї нагоди!

Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів і у якій могутньо проявилася творча енергія нації та її прагнення до етнічної й територіальної єдності. Прийняття Акту Злуки стало величним маніфестом єднання східних і західних земель, днем народження соборної держави.

Єдина і незалежна Україна є надбанням нашого народу, і сьогодні жителі Чорнобаївщини  докладають всіх зусиль, щоб продовжити справу багатьох поколінь українців, забезпечити подальшу розбудову і зміцнення держави.

Нехай урочисте свято Соборності України утвердить нас в єдності і патріотизмі, надасть наснаги для роботи заради блага країни та добробуту людей. Миру, добра та злагоди всім вам  і вашим родинам!

Із повагою -

голова районної державної адміністрації

2017 р.

День Соборності України!

22 січня 1919 року відбулася одна з найяскравіших та найочікуваніших подій української  історії. На Софіївському майдані в Києві було урочисто проголошено  Акт Злуки – об’єднання Української Народної Республіки (УНР)  і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

День оприлюднення Універсалу Центральної Ради про проголошення єдиної самостійної української соборної держави – Української Народної Республіки – став воістину явищем всеєвропейського і всесвітньо – історичного значення й сьогодні відзначається, як День Соборності України.

Збулася мрія українського народу, до цього віками розділеного кордонами. Ця історична подія єднання далася нашому  народові ціною тривалої боротьби та віри в краще спільне майбутнє. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню: Україна не роздільна держава  і ми – єдиний народ!

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею: продовжити  героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю всіх жителів Чорнобаївського району з Днем Соборності України, зичу міцного здоров’я, щасливої долі, добробуту, родинного тепла та благополуччя.

Нехай кожен прийдешній день позначається любов’ю до рідного краю, а світлі справи згуртовують нас на благо нашої рідної Чорнобаївщини.

Із повагою -

голова районної  державної адміністрації