День рятівника

2018 рік

Щиро вітаю із професійним святом сильних і відважних людей, які щодня стоять на захисті населення та територій нашого району від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф.

Ви завжди готові прийти на допомогу не лише за професійним обов'язком, але й за покликом свого серця. Десятки успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей - це, мабуть, найкраще підтвердження Вашої професійності.

Приклади Вашої відваги та рішучості, проявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

У день професійного свята  бажаю  всім гордо  носити почесне звання працівника служби цивільного захисту, міцного здоров'я Вам, життєвої енергії, незборимої волі, стійкості духу, витримки, мужності у справі служіння державі та українському  народу!

Нехай здійсняться  всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а слова «Запобігти, врятувати,допомогти» будуть не лише гаслом, а вашою життєвою позицією та справою честі.

Із  повагою –

голова  районної

2017 рік

Шановні працівники рятувальної служби Чорнобаївщини!

Вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника.

Рятівник - це благородна професія, яка об'єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до виконання відповідальних завдань забезпечують кожній українській родині надійний захист.

А свідченням того – є   врятовані життя, ліквідовані пожежі, чимало попереджених надзвичайних ситуацій. У будь який час доби, незважаючи на складності і власну небезпеку Ви завжди приходите на допомогу тим, хто її потребує. Дякую за вашу відданість справі мужність і вірність обов’язку.

Нехай робота, яку ви виконуєте, завжди буде належним чином оцінена. Бажаю щоб теплі слова і привітання, слова вдячності та підтримки звучали у вашу адресу не лише під час урочистостей. Міцного вам здоров'я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці.

Із повагою –

голова  районної