День рятівника

Шановні працівники рятувальної служби Чорнобаївщини!

Вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника.

Рятівник - це благородна професія, яка об'єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до виконання відповідальних завдань забезпечують кожній українській родині надійний захист.

А свідченням того – є   врятовані життя, ліквідовані пожежі, чимало попереджених надзвичайних ситуацій. У будь який час доби, незважаючи на складності і власну небезпеку Ви завжди приходите на допомогу тим, хто її потребує. Дякую за вашу відданість справі мужність і вірність обов’язку.

Нехай робота, яку ви виконуєте, завжди буде належним чином оцінена. Бажаю щоб теплі слова і привітання, слова вдячності та підтримки звучали у вашу адресу не лише під час урочистостей. Міцного вам здоров'я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці.

Із повагою –

голова  районної