День рибалки

2018 рік

Шановні рибалки, працівники рибної галузі, орендарі водойм та рибоохоронці!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем рибалки!

Рибне господарство завжди відігравало важливу роль у житті жителів нашого району. І сьогодні нам є чим пишатися.

На сьогодні в районі діє вісім риболовецьких підприємств та риббригад, у середньому в галузі щорічно працює  160 осіб. За минулий рік обсяги вилову риби сягнули 1293 тонни. Саме на Чорнобаївщині діє ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» — єдине держпідприємство в Україні, яке займається розведенням риби та постачає близько тисячі тонн вирощеної ним продукції на ринки України щороку. Друге за обсягами вилову риби господарство в районі – ТОВ «Рибколгосп» – не тільки виловлює рибу, а й дбає про збереження, відтворення та ефективне використання водних ресурсів.

День рибалки – свято не тільки професійних трудових колективів, а й тисяч любителів рибної ловлі. Саме завдяки Вам у районі вже не один рік поспіль здійснюється зариблення річки Ірклій та інших водойм району.  Дякуємо представникам громадських організацій, які активно допомагають у боротьбі з браконьєрством.

Тож вітаю всіх, хто поєднав своє життя з цією романтичною і складною професією, а також тих, для кого рибна ловля – це спорт, хобі, особливий  відпочинок на природі. Від душі бажаю всім риболовам Чорнобаївщини вдалих уловів, терпіння, рибальського щастя не тільки в День рибалки, а цілий рік!

Із повагою -

голова районної державної адміністрації

С. М.  Джоболда

2017 рік

Працівники рибного господарства Чорнобаївщини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рибалки!

Ви несете щоденну вахту на просторах рік, озер і ставків, на внутрішніх водоймах та на суші нашого краю, своєю працею зберігаєте й примножуєте рибні запаси країни, збільшуєте обсяги виробництва корисної продукції, забезпечуєте розвиток рибної галузі. Виявляючи високий професіоналізм та сумлінне ставлення до праці, ви сприяєте збагаченню харчування населення району цінним харчовим продуктом.

Зичимо вам і вашим родинам щастя, здоров’я, добробуту й благополуччя, сімейного затишку, реалізації всіх задумів і здійснення мрій.

Із повагою -

голова районної державної адміністрації