День працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини Чорнобаївщини!

Від імені Чорнобаївської районної державної адміністрації адресую найщиріші слова шани і поваги всім працівникам ветеринарної медицини району, які сумлінно виконують свої професійні обов'язки.

Ви виконуєте непросту і відповідальну справу - забезпечуєте діагностику, профілактику та лікування тварин, гарантуєте якість та безпеку агропромислової продукції, попереджуєте населення про небезпечні хвороби.

Упевнений, що Ваша наполеглива праця і надалі буде підвищувати конкурентоспроможність України, зміцнювати її авторитет, як виробника якісної сільськогосподарської продукції.

Бажаємо вам миру і злагоди, наснаги і натхнення, нових досягнень у професійній діяльності, міцного здоров'я, добробуту та благополуччя вашим родинам.

Із повагою -

голова райдержадміністрації