День працівників суду

Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваше покликання – створення для людини гарантій у захисті її прав та інтересів. Від мудрості й виваженості судових рішень залежать не тільки віра громадян у справедливість, а й великою мірою політична та економічна стабільність у державі.

Відповідальне ставлення до своїх обов’язків та удосконалення судової системи сприятиме утвердженню сильного й справедливого суду, його авторитету серед громади нашого району.

Сподіваємось, що представники суддівського корпусу Чорнобаївщини і надалі неухильно дотримуватимуться присяги й робитимуть все, аби зміцнювати віру громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру,  нових вагомих здобутків у справі розбудови правової Української держави.

Із повагою –

голова районної державної адміністрації