День працівників культури

Шановні працівники

культури та аматори  народного мистецтва

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

В цей день ми вшановуємо всіх тих, хто творами народного мистецтва прославляє українську землю, збагачує скарбницю нашого краю, хто своєю діяльністю підносить творчість над буднями, надихає на добро, цим самим, допомагає людям збороти всі життєві негаразди.

Щоденно, наповнюючи  чарівними барвами української пісні, запального танцю серця і душі  наших земляків, ви не даєте  втратити  любов до великого  мистецтва.

Ваш повсякденний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, розвитку народної творчості,  збагачення мистецьких надбань дарує суспільству радість спілкування.

Прийміть щирі побажання творчої наснаги, успіхів і процвітання, міцного здоров’я і добробуту.  Щира вдячність за вашу благородну, подвижницьку працю.

Нехай  високий професіоналізм,  незгасна енергія  і надалі слугують  розквіту Чорнобаївщини і всієї держави в цілому!

Із повагою -

голова районної