День працівника радіо та зв’язку

Шановні працівники радіо та зв’язку Чорнобаївщини!

Прийміть щирі  вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні,  в час розбудови інформаційного суспільства, значення вашої праці незмірно зростає.

Стрімкий  розвиток сфери телекомунікацій, інформаційних технологій, телебачення і радіо не лише невід’ємна складова сучасності, а й запорука  інноваційного розвитку держави, суспільного прогресу, економічного зростання, просування до європейських стандартів демократії.

Бажаю вам професійного успіху, міцного здоров’я, натхнення, і безперечно, доброї удачі у виконанні найблагороднішої місії – дарувати людям радість спілкування.

Ми розраховуємо, що ви і надалі наполегливо працюватимете над нарощенням інформаційних ресурсів, поліпшенням якості послуг зв’язку. У цей святковий день зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, нових звершень у праці!

Із повагою -

голова районної