День Незалежності України

2018 рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Прийміть  щирі вітання з нагоди головного свята нашої держави – Дня незалежності України!

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі.

Настав час всім усвідомити, що творення держави, її сьогодення і її майбутнього – це обов’язок кожного з нас. Україна розраховує на нове  покоління своїх громадян, яке виростає  за часів незалежності. Головне – щоб усі вияви державотворчої енергії були зігріті любов’ю до України, прагненням гідно продовжувати справу великих попередників.

Сьогодні ми низько вклоняємось оборонцям і визволителям рідної землі, всім  тим, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави, чесно і героїчно виконучи свій військовий і громадянський обов`язок.

Бажаю всім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я,  достатку, добра і злагоди.

Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, перемог і здобутків, порозуміння та згуртованості, бо щасливими, духовно та матеріально багатими хочуть  зростати наші діти, онуки та правнуки.

Слава Україні! Героям слава!

Із повагою -

голова районної

2017 рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Щиро вітаю Вас із найголовнішим святом нашої держави — Днем незалежності!

Незалежність  – найвагоміше надбання, омріяне в думках численних поколінь українців, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею. 26 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі.

Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Та на жаль, нині ми знову переживаємо часи випробувальної історії. На тлі неоголошеної війни з боку Російської Федерації та сепаратистських заворушень у східних областях України нам знову доводиться відстоювати власну незалежність. Ми не маємо права її втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників.

Із повагою, -

голова районної