День Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаємо Вас зі святом - Днем Національної поліції України.

На Вас покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Приємно відзначити, що працівники поліції демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.

Впевнений, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку наших громадян Ви з честю виконаєте поставлені перед Вами завдання із зміцнення законності та правопорядку в Чорнобаївському районі.

У цей день щиро зичу Вам миру, доброго здоров’я  і натхнення у вашій почесній праці в ім’я процвітання незалежної української держави.

Нехай  сміливість і відвага будуть вірними супутниками вашої долі.

Із повагою -

голова райдержадміністрації