День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад  Чорнобаївського району

7 грудня Ви відзначаєте  своє професійне свято - День місцевого самоврядування. Свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад.

Сьогодні Україна стоїть на порозі нового етапу суспільно-політичного розвитку, який вимагає нової моделі державного управління. Без  добровільного об’єднання територіальних громад, розвитку місцевої ініціативи, зростання ролі громади та залучення громадян до процесу прийняття рішень не можна побудувати успішну, сильну державу

Саме  на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селища.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашого району.

А розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Із повагою -

голова районної