День медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі району!

День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні чи економічні мотиви.

Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках лікаря – життя людини. Ми цінуємо вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити часом неможливе в боротьбі з недугами

Впевнений, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь, громадянська відповідальність, висока інтелігентність будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо жителів району.

Висловлюю Вам безмежну вдячність за щиру душевну турботу і співпереживання,  за золоті руки, світлий розум, гарячі серця, сповнені любові до людей. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям а у домівках завжди панують щастя і мир!

Із повагою, -

голова районної