День медичного працівника

Шановні працівники медичних закладів Чорнобаївщини !

Щиро вітаю всіх вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Ваша праця  — лікувати, повертати людям здоров'я, рятувати життя.

У найважчі для людей хвилини ви знаходите теплі слова для полегшення їх страждань. Скільки пацієнтів, завдячуючи вашим старанням, знову відчули щастя і радість зцілення.

Вітаючи вас з професійним святом, бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани.

Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, професійність та лікарську честь. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

З повагою,

Голова районної   державної  адміністрації   С.М.Джоболда

2017 рік

Шановні працівники медичної галузі району!

День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні чи економічні мотиви.

Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках лікаря – життя людини. Ми цінуємо вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити часом неможливе в боротьбі з недугами

Впевнений, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь, громадянська відповідальність, висока інтелігентність будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо жителів району.

Висловлюю Вам безмежну вдячність за щиру душевну турботу і співпереживання,  за золоті руки, світлий розум, гарячі серця, сповнені любові до людей. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям а у домівках завжди панують щастя і мир!

Із повагою, -

голова районної