День матері

Від щирого серця вітаю  із Днем матері всіх матерів Чорнобаївщини!

В усі часи українці складали шану  матері, яка на важких роздоріжжях історії самовіддано боролась  за щастя своїх  дітей, за продовження роду, а значить - за збереження і відродження української нації.

У кожного з нас в душі лежить, як найкоштовніший скарб, спогад про материнську ласку і доброту. Мати завжди була і залишається невтомною і самовідданою берегинею наших звичаїв, традицій, духовності.

Дорогі матері, нехай Ваша любов множиться у дітях та онуках і повертається до Вас сторицею. Любові і вдячності Вам від дітей, розуміння та підтримки від рідних та близьких.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, щоб турботи і клопоти не ранили материнське серце, а тепло домашнього вогнища зажди зігрівало душу.

Із повагою -

голова райдержадміністрації