День кооперації

Шановні  працівники, ветерани та пайовики споживчої кооперації Чорнобаївщини!

Від імені районної державної адміністрації  вітаю вас з Міжнародним днем кооперації!

Завдяки невтомній праці багатьох поколінь у споживчій кооперації  нашого району  створена значна матеріально-технічна база, що стала важливою складовою частиною соціальної інфраструктури населених пунктів Чорнобаївщини..

І сьогодні своєю діяльністю Ви  вносите вагомий вклад в організацію торговельного обслуговування сільського населення, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Щиросердно бажаю всім кооператорам Чорнобаївщини наснаги і успіхів, щоб зміни на краще стали невідворотними, а споживча кооперація й надалі посідала гідне місце у соціально-економічному житті району.

Міцного здоров’я, стійкої віри в себе, людського щастя, добробуту процвітання усім вам і вашим родинам!

Зі святом!

Із повагою, -