День Конституції України

2018 рік

Прийміть щирі вітання  із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят

28 червня 1996 року стало точкою відліку нового етапу розвитку Незалежності України. Основний закон остаточно закріпив статус України як демократичної, суверенної, правової та цілісної країни та утвердив державну політику, де честь і гідність, права та свободи громадян вважаються найбільшою цінністю.

Сьогодні відзначаючи 22-у річницю Конституції України, ми усвідомлюємо Основний Закон країни як гарантію миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації.

Проходять роки, і життя ставить перед нашим суспільством нові завдання, окреслює нові перспективи  і від щоденних дій кожного українця залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Тож нехай в день національного свята – в кожного з Вас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Бажаю Вам щастя, добра, миру та благополуччя!

Із повагою –

голова районної державної адміністрації

2017 рік

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з одним із найважливіших державних свят – Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Конституція – одна для всіх, вона надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного з нас поважати її та дотримуватись законів.

Зичу усім жителям Чорнобаївського району стабільності, благополуччя та злагоди у родинах!

Хай мир і взаєморозуміння сприяють розбудові нашої державності, подальшому процвітанню нашого краю, де ми  з вами живемо і працюємо.

Із повагою, -

голова районної