День хрещення Київської Русі-України

2018 рік

Шановні чорнобаївці!

В ці липневі дні ми відзначаємо 1030- річницю хрещення Київської Русі. Це свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ, об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню державу. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави.

Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли та несуть традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Саме від тих часів Україна є невід'ємною частиною європейської християнської цивілізації.

Християнська духовність стала основою розвитку української культури, мистецтва, науки, освіти. Вона визначила долю народу в минулому і залишалась дороговказом для українців у важкі часи нашої історії.

Щиросердно вітаючи жителів району, незалежно від релігії, конфесії чи переконань та духовенство із 1030-річницею хрещення Київської Русі,  бажаю Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу!

Із повагою –

голова  районної

2017 рік

Шановні жителі  Чорнобаївського краю!

Вітаю всіх  Вас, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Русі-України.

Це свято ми  відзначаємо у День Святого князя Володимира Великого  – одного із засновників і покровителів нашої державності.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру  і  довголіття та Господнього Благословення!

Із повагою -

голова райдержадміністрації