День хрещення Київської Русі-України

Шановні жителі  Чорнобаївського краю!

Вітаю всіх  Вас, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Русі-України.

Це свято ми  відзначаємо у День Святого князя Володимира Великого  – одного із засновників і покровителів нашої державності.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру  і  довголіття та Господнього Благословення!

Із повагою -

голова райдержадміністрації