День Гідності та Свободи

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Від щирого серця вітаю всіх зі святом -  Днем Гідності та Свободи!

Це свято перемоги над диктатурою, деспотизмом і тоталітаризмом, це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави, за яку боролись сотні поколінь.

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це гордий, волелюбний народ, з високим почуттям патріотизму, а Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 - го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 - го року, Революція Гідності.Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення жити у вільній демократичній державі.

Нині ми йдемо шляхом до свободи й верховенства права, і повинні гідно відповідати на всі виклики часу. Адже боротьба ще не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

Щиро дякую кожному з вас,  дорогі земляки, особливо учасникам АТО, волонтерам - за патріотизм, за те, що робите все можливе, щоб світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

Із повагою -