День фізичної культури та спорту

Щиро вітаю Всіх спортсменів, тренерів, спеціалістів і фахівців, а також всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура – це не лише професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя.

Імена наших  видатних спортсменів  богатиря Івана Максимовича Піддубного та  Олімпійського чемпіона Андрія Івановича Хіміча відомі в усьому світі. Їх спортивні досягнення є прикладом для молоді, які вже сьогодні мають досягнення в змаганнях з різних спортивних дисциплін.

Це свято символізує велич духу, красу, силу, здоров'я, мужність і не має обмежень ні за віком, ні за статтю.

Тож бажаю кожному жителю Чорнобаївщини  міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

Із повагою -

голова районної