День Європи

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Вітаю всіх Вас з Днем Європи!

11 травня Україна зробила ще один крок в Європейську спільноту - Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення щодо скасування візових вимог для громадян України.

Для нас  українців День Європи  – це особливе свято. І не тому, що географічно Україна є центром Європи, а тому що стати повноправним членом ЄС це – не лише завдання державної політики, а й свідомий вибір українців.

Для реалізації цієї мети ми маємо подолати всі виклики сьогодення. Ми йдемо по шляху запровадження  реформ, які змінять нашу країну, зроблять її сильною державою.

Давайте всі разом,  своєю працею, своїми знаннями будемо змінювати Україну і нашу Чорнобаївщину на краще.

Вітаю всіх Вас з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном – вона починається у серці кожного українця.

Бажаю   всім миру, добра, рішучості, щасливої долі та кращого життя у новій європейській країні!

Із повагою -

голова райдержадміністрації