День державного службовця

2018 рік

Шановні держслужбовці!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників державної служби!

Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

Із повагою –

голова районної державної адміністрації

2017 рік

Шановні  держслужбовці! Дорогі колеги!

Вітаю Вас з професійним святом - Днем державної служби!

Зі здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Адже саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, мала виняткове значення в розбудові державності.

Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність – саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного з Вас.

Тож нехай завжди з вами будуть мудрість, витримка і зваженість. Творчого натхнення, наснаги, енергії у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків. Ніколи не забувайте про високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народові. Міцного здоров'я, щастя, благополуччя вам і вашим родинам.

Нехай завжди з Вами будуть людська шана, щирі друзі, а вдача та успіх будуть супутниками у всіх Ваших справах!

Із повагою -

голова райдержадміністрації