День державного прапора України

2018 рік

Шановні земляки!

Сьогодні по всій країні відзначають День прапора. В усіх містах і селах українці піднімають свої знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав під час  Революції Гідності, з цим символом сьогодні наші воїни захищають нашу землю  від окупантів на Сході України.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

У цей святковий день сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України.

Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.

Із повагою –

голова районної державної адміністрації

2017 рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомим  усьому світові, завдяки нашим видатним співвітчизникам та їх досягненням у спорті, культурі і науці.

Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, з цим символом українці повстали на захист своїх прав під час  Революції Гідності, з цим символом сьогодні патріоти захищають нашу землю  на Сході України.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру над головою, добра, достатку, взаємної поваги заради процвітання незалежної України та нашої рідної Чорнобаївщини.

Із повагою -

голова районної