День Державного Герба

Двадцять п'ять років тому, 19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Центральною геральдичною фігурою герба є Тризуб Володимира Великого, князя Київського.

Тризуб – це символ, який перейшов нам у спадок від предків. Вперше його було виявлено на цеглинах Десятинної церкви у Києві (986 – 996 рр.).

Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

Вітаю Вас із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

Із повагою –

голова райдержадміністрації