8 березня

2018 р.

Дорогі жінки Чорнобаївщини!

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним весняним святом 8 березня – святом краси й любові!

Нехай цей день увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.

Немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не проявились ваші кращі риси та якості, не поєднувався ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю, милосердям.

Ви є глибоке і чисте джерело, потужна життєва опора, духовність та сила українського народу, кожного з нас. Зі святом вас, дорогі жінки! З найкращими побажаннями натхнення, щасливої долі, здійснення усіх мрій і сподівань.

Із повагою -

голова районної державної адміністрації

2017 р.

Дорогі жінки Чорнобаївщини!

Сердечно вітаємо вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Все найсвітліше, що є у нашому житті -  пов'язане з Жінкою - берегинею роду людського.

Своєю працею та силою духу ви звеличуєте рідний край, примножуєте його успіхи і досягнення. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.

Саме ви оточуєте близьких людей увагою, теплом, підтримуючи їх добрим словом, надихаючи на нові здобутки і, незважаючи на численні турботи, даруєте, їм спокій і щастя. Бажаю  Вам, любі жінки, завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та турботою.

Нехай у ваших оселях завжди панує мир і злагода.

Із повагою -

голова районної державної адміністрації