73 - річниця визволення України

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Від щирого серця вітаю Вас  з 73 - річницею визволення України від нацистських загарбників!

Ця дата священна для кожного з нас, бо вона знаменує кінець поневолення нашої землі нацистами, жахливих злодіянь, що чинили загарбники на території України в роки Другої Світової війни.

Все менше і менше живих свідків тих подій. Та героїчні подвиги воїнів, що визволяли нашу землю  будуть вічно жити в пам’яті вдячних поколінь. Їх імена власною кров’ю, бронзою і гранітом обелісків навіки вписані в історію нашого краю та  України в цілому.

Низький уклін і безмежна вдячність усім, хто захищав рідну землю, хто ціною власного життя, бойовими подвигами і ратною працею робив значний внесок у всенародну  справу.

Бажаємо Вам міцного  здоров’я  на  довгі роки, бадьорості духу, щастя й благополуччя, мирного неба, любові  та  пошани!

Із повагою –

голова районної